Katalog lalek

Naturalne, ręcznie robione lalki z serduszkiem

Cechą charakterystyczną Lamalki jest wszyte serduszko, delikatnie wyczuwalne pod skórą lalki. Serduszko mówi, że każda lalka czeka na dom i małego towarzysza podróży życia, z którym może być w radosnych i smutnych chwilach.

Każda lalka jest ręcznie robiona, szyta z dbałością o szczegóły i wyczucie tkaniny. Materiały użyte do produkcji lalki są najwyższej jakości, naturalne, antyalergiczne, przyjazne dla dzieci i środowiska. Skóra lalki wykonana jest z bawełnianego trykotu, wypełnienie lalki to również czysta bawełna. Włosy wykonane są z włókien naturalnych wełnianych.

Lalka, z którą dziecko jak z przyjacielem nieprzerwanie będzie kroczyć przez dzieciństwo
Unikatowa lalka - spraw dziecku piękny prezent

Ubranka uszyte są głównie z atestowanych tkanin bawełnianych, bawełny organicznej lub dzianiny bawełnianej dostosowanej do skóry dziecka.

Lalka ma 45 cm. wzrostu, można ją przebierać w zależności od pory roku czy okoliczności.

Lalki dziewczynki mają burzę długich włosów, wystarczy puścić wodze fantazji i cieszyć się bogactwem różnorodności fryzur.

Lamalka jest jednocześnie klasyczna i nowoczesna, przeznaczona do przytulania i zabawy, trwała i bezpieczna, przyjazna dziecku i środowisku, podkreśla świadomą konsumpcję i dbałość o ekologię.

Sklep internetowy powstał w ramach projektu „Kobieta liderem – kompleksowe wsparcie dla kobiet +50 chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą”, nr projektu RPLB.06.03.01-08-0063/16, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018

0