O nas

Pragnieniem wielkim jest, aby lalka Lamalka towarzyszyła dziecku przez całe dzieciństwo, była jego przyjacielem oraz pozostała na zawsze pamiątką i tęsknotą przemijającego czasu.

Z miłości i pasji do tworzenia powstają lalki Lamalka.

Decyzja o założeniu firmy, produkującej lalki ręcznie robione w tradycji waldorfskiej, była odpowiedzią na głos serca i spełnieniem marzeń.

Zrobienie lalki wymaga wiele cierpliwości, precyzji i trochę umiejętności, ale kiedy już jest gotowa, patrzy na nas i daje się przytulić, staje się kwintesencją zadowolenia i nadaje sens wielu godzinom żmudnej pracy.

Ideą pomysłu jest dawanie radości i rozwijanie cennego daru kreatywności. Stąd też pomysł na stworzenie możliwości samodzielnego zaprojektowania lalki, poprzez konfigurator. Koncepcja ta ma być spełnieniem Państwa oczekiwań i wyobrażeń dziecka względem lalki. Możliwość personalizacji to pierwsze kroki małego człowieka w podejmowaniu samodzielnych decyzji.

Wybrane kolory oczu czy włosów lalek będą stałe, ale ubranka zawsze można zmienić. Kolekcja garderoby, którą oferujemy będzie dostosowywana do pór roku, aktualnej tematyki czy okoliczności.

Galeria lalek pomoże w wyborze lub posłuży jako inspiracja do zaprojektowania własnej lalki. Dzięki pomysłowości wszystkich korzystających z z zakładki „projektowanie lalki” wspólnie będziemy tworzyć.

I o to chodzi!

Lalki ręcznie robione przemawiają do serca
Sklep internetowy powstał w ramach projektu „Kobieta liderem – kompleksowe wsparcie dla kobiet +50 chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą”, nr projektu RPLB.06.03.01-08-0063/16, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018

0